| boss1234567 a întrebat:

Am o întrebare pentru fete.Vouă va plac baieti mai sensibil, dragăstoși. Vreau părerile voastre.P.S sunt băiat.

Răspuns Câştigător
| vox22 a răspuns:

Daaaa... noua ne plac Baietii care au un comportament dragutbig grin:X:X daaa cei sensibili, dragastosi sunt dupa parerea mea Foarte Foarte draguti, si cred ca plac tuturor fetelor. aaa... prin comportament dragut vreau dau niste exemple poate te vor ajuta vreodatabig grin (sa o iei pe tipa in brate pe neasteptatebig grin, cand mananca stixuri sau grisine ceva mai lunglaughing sa zic asa ai putea sa te duci la ea si sa mancati din acel stix impreuna pana cand buzele voastre sunt gata sa se intalneasca, Gadil-o,big grin pune-i anumite porecle, Alint-o, vorbeste cu ea prin sms-uri, spune-i poezii amuzante de dragoste crezi in dragoste la prima vedere sau mai trebuie sa mai trec odata. ma rog le gasesti pe net. nu uita cand dai ochii cu ea, Nu uita sa ZAMBESTI, scoate un mic zambet si ei o sa-i placabig grinbig grin jucati-va impreuna, alearg-o iar cand o prinzi iau in brate puternicbig grin) sper ca te-am ajutatbig grinbig grin asta e parerea mea.happy

6 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Da,imi plac genul asta de baieti

| Chαяtreux a răspuns:

Depinde de fiecare fata. Mie personal nu-mi plac baietii "dragastosi" laughing o doza mica de sensibilitate nu strica.

| vox22 a răspuns:

Ma bucur ca ti-a placut parerea meabig grin

| Loreley07 a răspuns:

Sigur ca ne plac cei sensibili si dragastosi, cui nu-i plac? desi aceea sunt cam rariwinking

| raluuukuts a răspuns:

Buna happy
Mie una imi plac baieti amabili, sensibili, dragastosi si respectuosi.

| raluuukuts a răspuns:

Buna big grin
mie una imi plac baieti sensibili, dragastosi, sinceri si respectuosi. :*