| Céline7 a întrebat:

Cum pot sa fac un video din poze? vreau sa fie cu muzica si cu efecte speciale, ploie de exemplu. Vreau sa fie online, adica sa nu il descarc de pe net. Funda

Răspuns Câştigător
| FrumoasaTa a răspuns:

Descarca programa windows movie marker...vei putea pune poze pe melodie sa faci niste efecte speciale si in plus sa dai denumire la video

| FrumoasaTa a răspuns (pentru FrumoasaTa):

Ai descarcat? ti-a reusit?

| Céline7 explică (pentru FrumoasaTa):

Da, mersi happy

| FrumoasaTa a răspuns (pentru Céline7):

Cu cea mai mare placere

| Ioana_Petrovan_1997 a răspuns (pentru FrumoasaTa):

Referitor la intrebarea de mai sus, daca ai windows XP, si descarci windows movie marker se va modifica wondowsul? nu sti un program online?
Multumesc!

| Céline7 explică (pentru Ioana_Petrovan_1997):

Nu,stai linistita nu se va modifica windowsul :) cat despre programul online incearca www.kizoa.com :)

7 răspunsuri:
| BiTzAgAbRiEl a răspuns:

Sa stii daca ai un pc bun trebuie sa ai windows movie marker deja pe el;-)

| Timpu_Beatrice_1997 a răspuns:

Nu merge