| Russia a întrebat:

Cum pot sa fiu "eu" in public? Cu prietenii si apropiatii sunt... nebuna! In public... toata nebunia si tot tupeul se duc dracu'.
Cum fac sa nu imi mai pese de eventualele pareri ale celorlalti?

Răspuns Câştigător
| h3r a răspuns:

Buna.
Toti avem un moment de "retragere" in public. Fie ca ne lasam oarecum intimindati sau emotionati.
Important este sa fii sigura pe tine, simtindu-te bine in pielea ta. Totul vine din partea ta, din moment ce tu ai incredere in tine, atunci o sa dai mai putina importanta gurii rele a celorlalti.

Take care.

1 răspuns:
| Clllaudiaa a răspuns:

Nu mai fi asa! Adica eu sun in situatia ta(nebuna asa). Prieteni, colegi, parinti toti ma stiu asa cum sunt.Asa am fost la inceput si eu ma ascundeam...Dar nu merita deoarece tu rebuie sa fii speciala in felu tau de a fihappy