| iobita21eLla a întrebat:

Cum pot sa imi conving parintii sa ma lase intr-o excursie? FUNDITZZA:d

Răspuns Câştigător
| AnnnaMarrria a răspuns:

1) Ajuta-i mai mult;
2) Poarta-te super cu ei!
3) Ia note foarte mari(te stradui si tu putin...iar daca ai note mari. tine-o tot asa)
4) Arata-le ca esti foarte interesata de excursie... spune-le despre ce e vorba desi cred ca ai facut-o si ca e din dorinta de cunostere laughing probabil va merge
5) Pregateste cina cam trei seri la rand si nu uita de spalatul vaselor big grin
trebuie sa muncesti putin daar...merita efortul!

3 răspunsuri:
| Krmen14 a răspuns:

Le spui ca o sa fi mereu in preajma unui profesor/supraveghetor si nu o sa umbli nici odata singur,ca o sa fi cuminte si o sai suni des,ca vrei sa te distrezi cu prietenii, sa explorezi si sa stai mai mult in preajma lor.
la mine a functionat, succeswinking funda?

| zizzykiss a răspuns:

Incearca sa le faci pe plac cateva zile pana la excursie; ascultai; nu le comenta; ajuta-i la ce vor ei si poate asa o sa te lasetonguesper sa-ti fie de folos raspunsuk:*

Răspuns utilizator avertizat