| ÐaÍÍÍa a întrebat:

Care imi da un sfat? Cum sa`mi conving parintii sa ma lase intr-o super excursie cu clasa? fundita` celui mai bun raspuns!:X

Răspuns Câştigător
April
| April a răspuns:

Incearca sa afli care sunt motivele retinerii lor si contracareaza-le cu argumente convingatoare; dovedeste-le si lor ceea ce tu insuti crezi:ca excursia ar fi "super". Noroc!

1 răspuns:
| CosBin a răspuns:

Spunele ca toata lumea vine, si din moment ce sunteti un colectiv unit "ar trebui sa iti faci si tu aparitia".