| IusanLivia a întrebat:

Cum pot sa imi fac o adresa pe Facebook? Cu alte cuvinte, vreau sa apara si la mine: facebook.com/Lyvya sau ceva de genu'...

11 răspunsuri:
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Iti faci cont pe facebook si la informatii, mai jos ai adresa ta de facebook

| IusanLivia explică:

Unde sunt informatiile? :d
Ca eu nu gasesc nicaieri adresa de facebook... sad

| Luizsa a răspuns:

De la setarile contului ti-o faciwinking Asadar, intra pe Setari si la General Account Settings o sa gasesti Campul Username. De acolo iti poti crea linkul pentru Facebook. Atentie, insa: acesta nu se poate schimba decat o data, asa ca ai grija sa folosesti numele tau real sau un nickname de care nu iti va fi rusine mai tarziu! Mult succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum pot sa-mi fac adresa de facebook?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra pe google si crie exact asa inscriete gratis pe facebook si acolo trebuie sa-ti scrii toate datele.succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Livia! Ma inveti cum sa imi fac o adresa de facefook!

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu stiu ca si eu vreau

Alte răspunsuri