| denysaella a întrebat:

Cum pot sa imi reactivez un id pentru ca l-am inchis acum cateva luni?

Răspuns Câştigător
| davidtraistaru a răspuns:

Intra in yahoo messenger apoi da click jos unde scrie forgot your password? cand intri pe acel link la intrebarea What's the problem you are experiencing? da pe My account may have been compromised si da next apoi bagati idul ce vrei sa t-ili reactivezi in prima casuta iar in a doua baga codul de securitate care il arata mai in jos, ar putea sa te intrebe intrebarile de securitate la care ai raspuns atunci cand ti_ai creat adresa! succes

| fefe30 a răspuns (pentru davidtraistaru):

Si daca l-am sters acum 2 ani mai pot sa-mi recuperez id-ul?:d

1 răspuns: