| Nataliaa2176 a întrebat:

Cum pot sa imprim un mesaj pe un tricou?

Răspuns Câştigător
| Adam_Andrei_1995 a răspuns:

Ai nevoie de foaie special si de un fier de calcat

| Nataliaa2176 explică (pentru Adam_Andrei_1995):

Si cum se numeste foaia aia sau de unde o pot cumpara?

2 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Exista mai multe posibilitati, una ti s-a zis, cu folie de transfer, ca asa i se zice. Dar e un proces laborios, care cere o oarecare indeminare.
Daca e vorba doar de un mesaj, poti sa il scrii/pictezi cu vopsele acrilice pentru textile. Daca e vorba de o imagine cu mesaj, daca nu e prea complicata, nu are prea multe detalii, te pot ajuta eu sa o imprimi asa cum e pe tricou, ca am talent la desen si pictura.