| BabyRosse a întrebat:

Cum pot sa intru intr-o alianta pe Travian?

5 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Poti sa soliciti o invitatie sefului cele mai apropiate aliante. dar sa stii ca daca cresti bine, constant, vei fi invitata din intiativa lor, fiindca marile aliante monitorizeza satele din zona lor.

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Am jucat si eu, dar sa stii ca iti mananca mult timp vreme de cam un an. Am zis amin cand s-a terminat serverul.

| mada12 a răspuns:

TRimiti mesaj partenerului (cu care vrei sa faci alianta) si o incheiatilaughing... ce ii asa de greu?

| BabyRosse explică:

Brigaela mersi tu mereu mai ajutat!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da