| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot sa ma simt mai mereu fresh?thinking [nu vreau raspunsuri ironice ]

Răspuns Câştigător
| Konata a răspuns:

Buna, pai trebuie sa te ingrijesti mereu, sa te speli in fiecare seara pe corp, nu pe cap happy. Trebuie sa ai grija sa folosesti un deodorant super ca sa te poti simti bine cand il porti. Eu asta inteleg prin ''fresh'', sa fi ingrijit si curat tot timpul ca sa te simti bine in pielea ta si ca toti cei din jur sa se simta bine in preajma tawinking.

8 răspunsuri:
| PuFoS97 a răspuns:

Sa fi odihnita si relaxata...de obicei dupa o noapte dormita bine dimineata te trezesti fresh cum zici tu

| Different69 a răspuns:

Sa te speli de 2-3 ori pe zi.

| allige243647 a răspuns:

Somn, mult somn. Si sport. Sper ca te-am ajutat. kBye;;]

| reych75heaven a răspuns:

Baga mana-n priza

| Leocerba a răspuns (pentru reych75heaven):

A zis "fresh" nu "flash", totusi thinking

| reych75heaven a răspuns (pentru Leocerba):

Baga fata-n tortul de revelion asta chiar te va face sa te simti fresh eu doar glumesc

| Leocerba a răspuns (pentru reych75heaven):

Pai asta-i faza: tu doar glumesti iar eu doar glumesc pe seama glumei tale. SkullNemo a zis fresh, tu ai facut-o mai degraba flash iar eu am propus un mash. pam-pam

| reych75heaven a răspuns (pentru Leocerba):

Ok