| scooobydooooo a întrebat:

Cum pot sa-mi albesc dintii? fara sa merg la dentist

Răspuns Câştigător
| LostInHell55 a răspuns:

Sarea-O poti folosi cu precadere seara inainte de culcare.Pui putina sare pe periuta de dinti (sare fine) si aplici pe dinti frecand energetic.

Bicarbonatul-Tratamentul cu bicarbonat se poate face de doua ori pe luna si se procedeaza la fel ca si cu sarea.

Sarea de lamaie sau zeama de lamaie-Stoarce o lamaie, iar zeama obtinuta o poti folosi pentru periajul dintilor.In acelasi mod se utilizeaza si sarea de lamaie.

EFECTE GARANTATE!(le-am incercat chiar si eu si chiar dau roade) happy Fundita? puppy dog eyes

1 răspuns:
| sebysebyca a răspuns:

Cu vopsea alba pe baza de diluanti!