| kris37 a întrebat:

Cum pot sa-mi conving parintii sa-mi cumpere un telefon nou? pe cel vechi il am de aproape un an si e naspa rau. Mereu imi vad parintii ca au bani da mereu da pe una sau pe alta si nu ramane mai nimic. Eu incerc de o vreme sa-mi strang bani da nu o sa mearga asa. Eu mai am doua surori mai mari deci si lor trebuie sa le cumpere cate ceva. Un sfat?

1 răspuns:
| luisaaaaaaaa a răspuns:

Date si u pe lanaga iei... vorbeste mult cu iei. pe romaneste zis fii lingusator si poate ii convingii big grin sper ca te-am ajutat :*