| meeeeeeeeeeeeeee a întrebat:

Cum pot sa-mi fac parul maine la scola (am parul lung-pana la jumatatea spatelui)?

3 răspunsuri:
| L a răspuns:

Poti sa-ti faci doua codite, o coada simpla, sa-l impletesti, sa-l intinzi cu placa, sa-ti faci niste bucle largi, etc.`

| gabystar a răspuns:

Daca ai placa poti sa ti-l indrepti sau sa-ti faci niste bucle sau sa-ti faci niste bucle in fata si in spate sa ti-l incretesti
Daca nu ai placa poti sa iti faci niste codite in seara asta si ti-l incretesti.

| alicyanimphea a răspuns:

Ai putea incerca o coada impletita inceputa din crestetul capului ( se numeste spic) sau o coada impletita normala, un coc mai neglijent asa din care ies suvite, sau un coc din ala de geisha cu betisoare