| Emily6 a întrebat:

Maine incepe scoala si am de gand sa ma imbrac cu o pereche de pantaloni negri, camasa alba si o pereche de balerini negri cu talpa ortopedica.Cum credeti ca ar trebui sa-mi fac parul(am parul lung, pana pe la jumatatea spatelui). dar machiajul? Dau fundita! Ms mult.

Răspuns Câştigător
| LifeFail a răspuns:

Poti sa-ti faci coada de cal si sa-ti scoti doua suvite din coada, sa-ti impletesti doua cozi, sa-l lasi desfacut etc.
Vezi aici : http://www.beautycenter.ro/look/parfect/coafuri/coafuri-par-lung
Si despre machiaj, eu zic un creion de ochi, fara exagerare, un gloss, putin blush si rimel :X
Funda?
Sper ca te-am ajutat!

4 răspunsuri:
| Lora a răspuns:

Http://www.fete24.info/search/Coafuri+rapide
machiaj rimel si putin luciu de buze e destul

| mistikk a răspuns:

Fii cat mai naturala incearca sa eviti machiajul in exces eu acum vreau sa scap de mania machiajului si nu pot fii tu imbraca-te simplu dar cu gust incearca sa ai stilul tau propriu kiss

| I U L I A a răspuns:

Si eu ma imbrac la fel ca si tine. parul eu il am la fel de lung sh il am drept eu o sa mi`l las desprins o sa il tapez putin sh machiajul fond d ten rimel sh o dunga neagra la ochi ( incerc sa fiu naturala laughing )

Succes maine