| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot sa sterg un canal pe Youtube? fiindca imi zice ca "A apărut o eroare
Ne pare rău, momentan nu poți să îți ascunzi sau să îți ștergi datele YouTube. Încearcă din nou mai târziu"

5 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Simplu,astepti pana maine/poimane si atunci incerci din nou sa stergi acel canal
nu inainte de a sterge cache-ul si cookies de pe browserul pe care-l folosesti uzual

| anonim_4396 explică (pentru Hyperion7):

Degeaba ca tot imi zice la fel, bag ceva in el de Youtube
nu au un email sa pot sa scriu?

| LisaJulie a răspuns:

Probabil ai memoria chache plina! Șterge datele la setări și încearcă din nou

| anonim_4396 explică (pentru LisaJulie):

Am sters toata memoria cache plus site-uri si parole. degeaba, chiar nu gasesc un email sa scriu problema poate ma ajuta, cand imi pun email-ul si dupa dau ok ca sa se stearga contul imi da eroarea respectiva