| Bogdaaan a întrebat:

Cum pot scapa de acnee si de petele rosii provocate de acnee, de pe fata happy... am incercat o gramada de creme, dar... O fii din cauza alimentatiei? [ apropo masturbatia provoaca cosuri? ]

4 răspunsuri:
| Bubbles17 a răspuns:

Eu am citi intr-o revista ca daca fierbi bucatele de mar fara coaja in lapte pana se face ceva mai gros si iti dai pe fatá iti trece.Eu incá nu am incercat dar o sa incerc cand nu am ce face big grin

| Bubbles17 a răspuns:

Eu am citi intr-o revista ca daca fierbi bucatele de mar fara coaja in lapte pana se face mai cremos si iti dai pe fata si stai ceva dimp pe fata cu "crema" aceea o sa iti treaca dar nu din prima big grin

| Bubbles17 a răspuns:

Scuze ca am scris de 2 ori dar credeam ca nu s-a trimis

| Sectoid a răspuns:

Man si eu am aceeasi problema nu mai scap de ele dar este o solutie Zynerit merge foarte bine daca nu incearca cu zeama de lamaie sau taie un catel de usturoi si unge cosurile/sau unge-te pe fata cu albus de ou cand simti ca se strange spala-te cu apa calda. big grin funda?