| FlaviuSs_8135 a întrebat:

Cum pot scapa de cosurile negre de pe fata?

Răspuns Câştigător
| BiuL a răspuns:

Presupun ca te referi la punctele negre. pui la fiert apa in care ai pus niste plicuri de ceai de musetel, iti cureti fata si stai deasupra aburilor aprox 10 minute apoi cu degetele infasurate in tifon strangi la baza punctelor negre care ar trebui sa iasa usor. apoi spala-te cu apa rece si aplica crema hidratanta. daca nu functioneaza metoda cu baia de aburi incearca sa cosmetica.
s-ar putea sa fie de ajuns doar sa iti exfoliezi fata, de ex cu malai, depinde cat de adanci sunt punctele