| Zmeura a întrebat:

Cum pot scapa de cosurile negre?

Răspuns Câştigător
| Tourniquet a răspuns:

Acele se numesc '' puncte negre ".

Poti scapa de ele ( daca le ai pe fata ) spalandu-te cu sapun cu PH ( Protex, Dove ) si dandu-te cu crema Clean&Clear de la Nivea. Este foarte buna, crede-ma, eu fac chestia asta de o saptamana si un pic si am mai scapat de punctele negre.

Trebuie sa te speli des pe fata, sa eviti praful de afara si sa eviti sa transpiri pe fata, daca transpiri te duci si te speli, poti face bubite pe frunte daca nu te spelibatting eyelashes.

Bye bye kiss

4 răspunsuri:
| Maria_3931 a răspuns:

Buna in primul rand acele nu sunt cosuri negre sunt puncte negre, ele apar mai ales pe tenul gras poti scapa de prin folosirea permanenta sau cat trebuie a unor creme sau daca nu vrei foloseste ceiul negru am auzit ca e foarte bun imbibat intr-un servetel si pus pe frunte...noroc

| demonangel37 a răspuns:

Cel mai sugur ar trebiui sa te duci la un dermatolog pentru ca sunt mai multe tipuri de cosuri si acesta va sti ca fel ca creme sa-ti dea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cumpara de la farmacie sapun cu sulfwinking Si spala-te cu el de 2 ori pe zi cu elwinkingO sa dispara cosurilewinking

| sill1 a răspuns:

Fa ti infuzie cu ceai de musetel, lamaie, exista geluri si creme pentru astea.