| elena14_1591 a întrebat:

Cum pot scapa de frica? Mi-e frica sa incep discutia cu ceilalti, mi-e teama sa fiu criticata sau respinsa, am impresia ca o sa mi se intample ceva rau, mi-e frica sa merg si la scoala. Ce sa fac?

1 răspuns:
| ydaa a răspuns:

Stiu ca suna prostesc sau nu stiu cum consideri dar mergi la un psiholog sau vb si cu mama tha nu mai fi asa timida o sa vezi ca oricum nimanui nu-i pasa si stiu cum mie e o stare dea tha trebuie sa ai o incredere in tine si o sa castigi mhereuhappyhappyhappy