| DoarEU_1902 a întrebat:

Imi e teama sa vorbesc la telefon cu iubitul meu deoarece am impresia ca ma voi bloca la inceputul conversatiei.
Ne certam mereu pe tema asta.
Cum pot scapa de aceasta "frica"?
Funda.

2 răspunsuri:
| DiamondEyes a răspuns:

De ce sa te blochezi? straight face

el,vazand asta,ar trebui sa inceapa noi subiecte de discutie thinking
spune-i si tu despre scoala, profesori, ce mai e nou,
despre noi melodii etc

doar fa un pic pas in discutie si poate ca el va prelua totul big grin

| ChangeYourLife a răspuns:

Dar nu trebuie sa iti fie frica este doar o conversatie asa am si eu emoti cateodat canda vb cu un baiat pe care il plac dar o sa vezi ca emotiile astea o sa treaca trebuie sa ai curaj sper ca te-am ajutat