| camy_1834 a întrebat:

Cum pot slabi la fata?

Răspuns Câştigător
| just4fun_8801 a răspuns:

Nu este o metoda definita pentru slabirea in zona fetei sau cel putin eu nu am auzit de asa ceva.Persoanele cu un index de grasime mai mare in procesul de slabire experimenteaza si o oarecare slabire la fata.

11 răspunsuri:
nony
| nony a răspuns:

Iei un smilgher si dai pana iti iei vreo 3-4 straturi de pielewinking

nony
| nony a răspuns:

Hahaha. de aia mi-ai dat stupid, de amuzant ce sunt? sau le-ai confundat thinking cred ca totusi le-ai confundat.hopaa.scuze si eu la fel.haha ce amuzanta esti laughing)

nony
| nony a răspuns:

Pentru ca ma iubeste phbbbbt.

| marsy a răspuns:

Daca slabesti. momentan sh fata ti se va retrage. nu cared k exista vreo modalitate de a slabi pur sh simplu numai la fata.winking

| albastrel a răspuns:

Razi laughing

| BUBULINA a răspuns:

Aoleu nu ii mai da lui nony stupizi phbbbbt

| Misterious a răspuns:

Uite eu cand slabesc in prima faza ma trag la fata dar sunt persoane slabe ce au fata mai plinuta..si degeaba asae corpul tau format.

| florar a răspuns:

Nu poti, fiindca nu esti grasa.

| camy_1834 explică:

Nony ce amuzant estilaughing)))

| camy_1834 explică:

De ce sa nu`i dau lu` nony stupizi bubulina?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa nu mai manaci decat foarte putin si fata va incepe sa se 'traga'happy