| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot slabi repede, fac orice numai sa slabesc, vreau sa ajung de la 86 kg la 55-60kg in orice mod si cat se poate de repede?

6 răspunsuri:
| TheAce a răspuns:

In primul rand sport (fara sport nu ai nicio sansa). Incepe cu jogging, 4-5 km pe zi la inceput si apoi creste progresiv tot la 2 saptamani. Mananca echilibrat (multe legume, fructe, carne de curcan, pui si peste), consuma MINIM 2 litri de lichide pe zi (apa si ceai) si fa si exercitii fizice (abdomene, flotari, tractiuni etc). Organizeaza-ti in asa fel timpul incat 2 ore pe zi sa-ti fie dedicate acestui feat si stai departe de dulciuri si grasimi.

| Daadad a răspuns:

Spor( joggi,sala,fotbal, inot etc) fara cipsuri, saraturi, sucuri acidulate sau simple ( cum ar fi cola) fara ciocolata, fara prajeli ( cartofi ).si ai sa vezi rezultatele

| LineGuide a răspuns:

Te-ai indragostit de cineva? Intrebarea e...crezi ca merita? Faci cum vrei, dar eu zic ca nu.
Mult noroc!

| analfabet5698 a răspuns (pentru LineGuide):

Vreau sa slabesc pentru mine, sa zambesc un pic mai tare cand ma uit in oglinda big grin

| LineGuide a răspuns (pentru analfabet5698):

laughing

| riki10004 a răspuns:

Fa mult sport (alearga de dimineata) si incearca sa renunti la duciuri si mancaruri grase! Este total exclus fastfood-ul! Eu am slabit 3 kg in 3 zile : prima zi legume, a doua zi fructe si a treia zi legume si fructe si apa, nu ai voie sa cosumi sucuri fie cu acid sau fara daca zici ca vrei sa slabesti! Multa bafta! Funtita :3?