| claudiua a întrebat:

Cum pot vedea arhiva de yahoo messenger a unei persoane?

Răspuns Câştigător
| emmyy93 a răspuns:

Exista un program care decodeaza arhiva dar trebuie sa faci asta numai pe calculatorul persoanei careia vrei sa-i citesti arhiva.sau mai exista o alternativa, daca ai acces la acel calculator copiezi arhiva pe ceva, iar apoi o citesti linistit acasa la tinewinking

2 răspunsuri:
| NorbO a răspuns:

Din cate imi amintesc arhiva o poti vedea numai daca esti logat pe calculatorul in care acea convorbire a avut loc, deci eu daca vb de pe pc-ul meu ceva si ma duc la pc-ul tau normal nu se vede discutia.
App vezi-ti de arhiva talaughing

| Dwayne_5621 a răspuns:

Intri pe ID'ul persoanei happy