| addyy a întrebat:

Pentru cei care au Yahoo Messenger 11: Mai exista arhiva sau vreo modalitate de a o vedea? Cum?

Răspuns Câştigător
| KiddFaraSentimente a răspuns:

Da.De sus ''Contacts'' -> ''Conversation History'', dar nu gasesti nici o convorbire, e foarte ciudat.straight face

3 răspunsuri:
| addyy explică:

Nu e.Am specificat ca pentru yahoom 11... straight face Ai ym 11?

| addyy explică:

Pana la urma am gasit, multumesc oricum.La inceput nici mie nu imi apareau dar am tot dat clik pe conversatiile ce trebuiau sa imi apara, l-am mai bazait pe acolo si au aparut.Mai incearca dar ai grija sa ai salvata optiunea de memorare a conversatilor.

| Adynutza_2910 a răspuns:

Pai la preferinte.ai arhiva.si acolo.:d