| Claudes a întrebat:

Cum pot vedea lista cu elevii ce au absolvit la un anumit liceu, adica sa vad ce medii generale au avut colegii mei de clasa la intrarea la liceu(in 2013). Am incercat pe Edu.ro dar nu gasesc. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| bbu2eugen a răspuns:

Poftim. http://static.admitere.edu.ro/2013/staticRepI/j/ funda? Te ajuta?

4 răspunsuri:
| bbu2eugen a răspuns:

Daca mi ai spune si din ce oras esti?
Si scoala ar fi perfect.

| Claudes explică (pentru bbu2eugen):

Orasul Baia Mare, scoala Vasile Alecsandri, acum sunt la Liceul Mihai Eminescu. Totul s-a intamplat in anul 2013.

| Claudes explică (pentru bbu2eugen):

Multumesc! Asta este exact ceea ce cautam, multumesc mult!

| FORGIVENESS a răspuns:

Tu nu esti la liceu esti la facultate, nu mai minti lumea pe aici ca imi aduc aminte cand am mers la Bucuresti si ai vazut o Toyota Tundra si ai vrut sa-i dai de mancare ai crezut ca-i caine happy
firai tu de gay pletos si fierar ce esti lasa inainte erai prost la tine in sufragerie, acuma poti fii prost pe banca la Billa, o noapte linistita.happy