| Gabriella_5169 a întrebat:

Cum poti afla id-ul de mess al cuiva avand linkul de la contul de Facebook? happy Funda:*

Răspuns Câştigător
| maria912013 a răspuns:

Intri pe pagina respectiva de Facebook(trebuie sa il/o ai la prieteni), iar undeva in josul paginii e trecuta adresa de mail, daca respectivul/respectiva a dorit sa o faca publica. In cele mai multe cazuri e facuta publica.Bafta!

13 răspunsuri:
| Nicoleta a răspuns:

Nu il poti afla dupa link.
Intra pe profilul respectivei persoane la informatii si in josul paginii poti gasi adresa de e-mail( depinde de persoane. Unii nu isi fac publica adresa)

| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Nu se poate. Poti afla profilul facebook(daca nu are profil vizibil doar pentru prieteni) dupa id de mess, nu si invers!

| Dragos2013 a răspuns:

Stiu se cauta foarte greu

| Loris a răspuns:

Se poate dar cam greu. depinde cum are id-ul, si cat de bine cunosti persoana respectiva. Te deloghezi de pe facebook, click pe "Forgot your password?", scrii numele respectivului, si iti va aparea id-ul dar... va fi afisat primul si ultimul caracter. Ex: "Email me a link to reset my password
l***********8@yahoo.com". Acum nu trebuie decat sa ghicesti sau incerci toate combinatiile. Eu am aflat un id de 15 caractere, iar ultimele 3 au fost cifre. Mi-a luat cam aprox. 30 min.

| Davidescu_Ionut_1980 a răspuns:

Nu stiu

| danett a răspuns:

Madyannabela@yahoo.com

| donlorentzzo a răspuns:

Uite aici, bagi linkul persoanei de pe facebook la care vrei sa afli id-ul de mess in programul asta si iti da id ul de mess, programul il poti lua de aici http://www.filehost.ro/1877274/Afla_id_mess_prin_facebook_rar/

| Alxx_5178 a răspuns (pentru donlorentzzo):

NU-L LUATI ESTI UN KAYLLOGER, adica copiaza tot ce scrii tu in calculatorul luihappy!

Alte răspunsuri
| Gabriel_Crespo_1988 a răspuns:

iuliana.aiordachioaei@facebook.com

Alte răspunsuri