| ExTaZy a întrebat:

Cum poti sa aflii parola de la calculator?
Funda+Vot!

Răspuns Câştigător
| Parintele a răspuns:

Salut.Se poate afla foarte usor cu un program, dureaza 2...3 minute. Dac te intereseaza te pot ajuta.

1 răspuns:
| Skillzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz a răspuns:

Nu se poate aflawinking! Inainte era cu CTRL sau TAB. Acuma, au desfiintat chestia asta.Sau,daca tu ti-ai uitat parola la PC,inseamna ca trebuie sa il re`instalezihappy. Sau, daca vrei sa intri in pc`u lui fratitu` sau lu` sorta, trebuie sa folosesti TeamView. Sa ii pacalesti ca e un joc etc!laughing Si intri in pc`u lorwinking