| gskflvkfdxgtusx a întrebat:

Cum sa cresti cel mai bine daca esti saman ai lv 35 si nu ai armatul si unde sa cresti(pe mt 2 ro)? Cum poti sa joci minecraft fara sa il dowlandezi? Care este un joc fain fara download ( preferabil multiplayer cu id si pass)? Cum sa aflii parola la metin fara mess ( cu hack ceva )? Cum sa aflii o parola de PC ( sa zicem un calculator care are parola si are un singur user si mai ai alt caculator fara sa pui cd windows si alte cd-uri? happy FUNDA

6 răspunsuri:
| Byonik a răspuns:

La lvl 35 cu samanul e cel mai bine sa te creasca cineva si tu sa ii fii buffer in valea orcilor. Minecraft poti juca pe browser la pagina oficiala minecraft.net. Un joc fain multiplayer este epic duel

| gskflvkfdxgtusx explică (pentru Byonik):

Te rog da-mi un lik pentru chestia cu minecraft

| gskflvkfdxgtusx explică (pentru Byonik):

Ba un link pentru joc nu pentru

This game requires Java. Press escape to release the mouse.
Press B!

Controls
WASD to move.
Space to jump.
R to respawn at the spawn point.
Enter to set a new spawn point.
B to open the inventory.
F to toggle fog distance.
Escape to release mouse and open game menu.
1-9 or scrollwheel to change building block type.
Left mouse button to add a block.
Right mouse button to remove a block.
Middle mouse button to copy block type.

In multiplayer:
•Tab to list players.
•T to chat.

| Byonik a răspuns (pentru gskflvkfdxgtusx):

''Ba'' invata engleza acolo scrie ca iti trebuie Java pentru a rula jocul

| gskflvkfdxgtusx explică (pentru Byonik):

Bine man da cum descarc java ca pe laptopul meu nu merg descarcarile(nu-mi spune sa reinstalez windowsul sau ceva de genu