| ChristineW a întrebat:

Cum poti sa faci simsi ( sims 2 ) sa imbatraneasca mai repede? Cu cateva zile

7 răspunsuri:
| ChristineW explică:

rolling on the floor pai eu am facut o familie cu 2 simsi adolescenti si i-am mutat cu fratii Curios, dupa ce a nascut ala i-am dat afara si au ramas ei cu bebeul extraterestru. Acum bebe este copil si devine adolescent cu 2 zile inainte sa devina ei adulti si din moment ce ei lau crescut din prima zi nu vreau sa aiba aceeasi varsta.

| theorizer a răspuns:

In Sims 3 ii cumperi un tort si il pui sa sufle in lumanari. Poate ca mergea si in Sims 2. Da ce ai cu bietii simsi? Eu ii las sa traiasca vesnic. O singura data i-am lasat sa moara de foame, sunt forte rezistenti si e destul de dificil, totusi dupa doua familii omorate a devenit plictisitor.

| Korrina a răspuns:

Cum ii fac sa nu mai imbatraneasca?

| r3loader a răspuns:

Apesi ctrl+shift+c si scrii acolo,, boolprop testingcheatsenabled true''
apoi apesi pe uns sims si ti apasat pe shiift si dai ceva cu birthday

| Angel909 a răspuns:

Eu nu stiu cum sa-i fac sa nu mai imbatraneasca care ma poate ajuta

| Korrina a răspuns (pentru Angel909):

Apasa CTR+Shift+C si scrie aging off si ca sa ii faci sa imbatraneasca scrie aging on.