| anonim_4396 a întrebat:

Cum poti sa faci un baiat sa tina la tine :-s?

6 răspunsuri:
| 95Cosmin a răspuns:

II oferi ceea ce alta fata crezi tu ca nu i-a oferit, de exemplu iubire, placere, fericire, incearca sa iti dai seama ce ii lipseste si dai cat mai mult. Spor

| Dudyy a răspuns:

Imprietenestete cu el, fii aproape, flirtreazaaasmug si totul vine de la sine apoi

| MemeGame9 a răspuns:

Pentru inceput imprietenestete cu el laughing si daca chiar vrei sa aflii....bate apropouri...sau ia-l direct.La uni baieti nu le place sa tot incerci sa ii intrebi ceva. oricum ei isi dau sema ce vrei sa faci.

| anonim_4396 explică (pentru MemeGame9):

Ce apropourii :-s?

| MemeGame9 a răspuns (pentru anonim_4396):

Fii sincera....si intreaba-l. :-)

| Name29u3wuih a răspuns:

Incearca sa te imprietenesti cu el, fii atenta. Unui baiat nu ii plac fetele care barfesc sau care il pupa in fund prea mult, ca sa zic asa.Bafta!