| ipariloti a întrebat:

Cum poti sa furi un telefon din magazin Vodafone? Sau niste bani fara sa te vada nimeni?

5 răspunsuri:
| dany_6773 a răspuns:

Opresti timpul in loc sh intri fara probleme sh furi ce vreiwinking

| Romelya314 a răspuns:

POi in primul rand trebuie sa te deghizezi foarte bine, pentru ca nu sti niciodata cine te poate vedea. recomand haine negre, sau de culoare inchisa, si bineinteles o cagula sau un ciorap pe fata! Incearca sa furi noaptea, pe la 12 ca atunci nu prea ies oamenii pe strada si magazinele sunt inchise, pune in iala de la cheia magazinului guma de mestecat (de preferat huba-buba) si impinge o petarda cat de mult poti, si apoi da-i foc! Explozia si efectul de la guma va inmuia compozitia din care este alcatuita iala, si poti sa deschizi foarte usor cu orice cheie (o poti folosi chiar si acea de la tine de acasa)! Restul e foarte usor... intrii si iei ce-ti pofteste inima! Daca nu merge, iti mai pot da si alte sfaturibig grin

| bengal a răspuns:

Vezi ca au telefoane gratis si bani prin curte la spitalul 9. Ce trebuie sa faci este sa intrebi la poarta...

| alexmatei a răspuns:

Pai dupa ce te prind curcanii nu mai are rost...fraiere ce intrebarelaughing

| ipariloti explică:

Intrbar capcanalaughing