| LiveTheMoments a întrebat:

Cum poti sa impresionezi o fata?

Răspuns Câştigător
| Harley18 a răspuns:

Poti incerca mai multe metode:
Ii cumperi flori
Ii cumperi ciocolata
Esti mereu atent cu ea
Ii faci o petrecere surpriza
Ii iei cadou o pisica sau un catel in cazul in care ii plac sau daca ai tu vreun animal de companie poti gasi un pretext sa te bagi in seama
Nu uita sa ai propria personalitate nu trebuie sa fi mereu dependent de ea
Cauta sa vorbesti deschis cu ea si mult dar cu precizarea sa fie si ea la fel cu tine
Incearca sa-o superi/speri apoi sa-o impaci
Degeaba ti-am enumerat eu toate astea cel mai mult conteaza ca si ea sa te placa, stii ce zic?
Daca nu te place va reactiona aiurea, trebuie sa existe o balanta intre voi.
Bafta!

3 răspunsuri:
| Kanpeki a răspuns:

Daca stii sa canti, dedica-i un cantec.
Daca stii sa desenezi, fa-i un portret.
Chestia cu poeziile de dragoste e cam veche.
Daca nu esti asa romantic si in schimb ai bani, arata-le teancul.

| RainmakerX a răspuns:

Depinde de fata...

Materialistele le atragi cu bani iar cele mai prostute le atragi cu mesaje luate de pe net si cu 6pack.

O fata ok o impresionezi doar daca esti tu OK deci incearca sa fii mai bun peste tot.
De asemenea actele de bunatate ajuta dar nu exagera cu asta. Una este sa fii bun si alta este sa profite de pe urma ta.
Fii un bun ascultator si fa complimente doar daca simti lucrurile respective.

(Banii si aspectul sunt un bonus pentru toate categoriile de mai sus )