| Pustoaicaaaaaa a întrebat:

Cum poti sa te bronzezi, astfel incat, mai tarziu sa nu ti se decojeasca pielea? Sau sa fi arsa de soare...

Răspuns Câştigător
| LoVeIsMyAir a răspuns:

Inainte de a te expune la sore te dai cu creme si lotiuni apoi stai maxim 10 min la soare.
Si tot asa de 2-3 ori pana te bronzezi...e cea mai buna metoda de a te bronza

3 răspunsuri:
| Amy a răspuns:

Buna! Sunt creme si lotiuni de corp speciale pentru asa ceva. Te poti interesa la farmacie, acolo cred ca sunt cele mai bune.winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa nu stai la soare in orele amiezii, doar dimineata si seara.

| Adrian701 a răspuns:

Pai... iti pui crema de soare pe care il poti umpara de ori-unde. Funda? happy