| blackdevil a întrebat:

Cum poti sa vb in ora fara sa te prinda profa-diriginta funda!:d

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prin biletele sau pe telefon la mesaje alta modalitate nu e, ca daca te ascunzi dupa colegul din fata te vede mai bine laughing.

3 răspunsuri:
| alina_1226 a răspuns:

Buna! Eu cand vreau sa ii spun ceva destul de important unei colege sau unui coleg ii dau sms pe telefon, pe sub banca incet scriu sms-ul si il trimit big grin asa sigur nu te va prinde.

| CorinaEm a răspuns:

Eu deschis gura si vorbesc. Si dupa ce ma satur de vbit (precizez ca vbim despre orice. inclusiv glume spunem) radem, iar daca se intampla sa ma ridice in picioare si sa zica "Ai sa ne zici ceva?" spun "Nu chiar."Incearca ce poate sa iti faca? Daca e ceva ce vrei sa zici unui coleg ce sta mai departe il strigi...nu ti se va intampla nimic.App in ce clasa esti? big grin

| andreistefana a răspuns:

Pai este pauza pentru vb