| looooLll a întrebat:

Cum pun muzica pe tumblr? dau funda happy

Răspuns Câştigător
| positivity a răspuns:

Cea mai simplă metodă: îți alegi un music player de aici http://totallylayouts.com/totallyplayer/music-players/
Dai click pe el, iar după pui link-urile de la melodiile prefarate și dai „get player code" și-l postezi pe tumblr-ul tău.

| looooLll explică (pentru positivity):

Pai si unde ar trebui sa.l postez, adica unde pe tumblr-ul meu?

| positivity a răspuns (pentru looooLll):

Intri pe contul tău, și vezi că ai în dreapta sus „Customize".
Dai click pe el, și intri într-o nouă pagină. Iar după dai la „Edit HTML" și postezi acolo codul pe care l-ai copiat!

| looooLll explică (pentru positivity):

Pai am dat pe edit html si nu stiu unde sa bag codul
sad