| NeverTooLateee a întrebat:

Cum pun un clip video pe youtube ca multi mi-au spus ca imi apare acolo upload si mie nu imi apare si doar mi-am facut cont pe youtube si nu imi apare de ce

dau finditsssa daca ma ajutati va rogg :X:X:X:*:*

Răspuns Câştigător
| GoguSteriade a răspuns:

In dreapta casutei de cautare trebuie sa scrie Upload sau Incarcati, daca a trecut in limba romana.

1 răspuns:
| boboboy98 a răspuns:

In dreapta sus scrie incarcati si dai pe ala si scrie acolo incarcati un videoclip si dai pe el si iti da sa alegi fisierul si il bagi ii dai nume si gata