| Mynni3 a întrebat:

Cum recuperez fisierele si pozele pierdute sadsadsad din cauza reformatarii hard diskului?happyhappyhappyhappy Va rog sa ma ajutati dau FUNDA raspuns urgent!

Răspuns Câştigător
| ancaposanca a răspuns:

Nu le mai recuperezi.Trebuia sa le salvezi atunci cand l-ai formatat..sau sa ii spui persoanei care a facut asta sa iti pastreze anumite fisiere.O alta solutie dar nu la formatare, cand ai sters ceva windowsul are back-up sau ceva de genul asta si iti reface de exemplu: poza, fisierul, etc.Mai putin la jocuri.Bye!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu sa iti zic exact, cumva se poate dar foarte greu si e costisitor, daca intrebi la un service de pc-uri poate te lamuresc ei mai mult...

| catalino200 a răspuns:

Nu de mai recuperezi fato... trebuiau puse in celelalte in D: in F: in ce ai, ma rog. baftalaughing poate le ai pe telefon sau ceva camera digitalalaughing sau daca leai postat pe faceboci iale de acololaughing sau uitate la tembelizorul si asculta danzati kukuru

| Mynni3 explică:

Macar un program sa recupereze ceva din ele cryingcrying