| anonim_4396 a întrebat:

.. am un hard de 500 de gb si cand l-am bagat in calculator nu mai aparea nimic(ca si cum ar fi fost formatat). Am intrat la propietatile lui si imi apare ca memoria este utilizata. Ce pot sa fac ca sa imi recuperez fisierele? Dau funda si astept raspuns urgent va rog

3 răspunsuri:
| nutepriveste21 a răspuns:

Ce fel de hdd e si unde l-ai avut pana acum, fii ceva mai explicit si poate te voi ajuta.

| nospacebar a răspuns (pentru nutepriveste21):

FreeAgent Goflex... nu stiu ca l-am lasat acasa si cand am venit nu mai mergea

| nospacebar a răspuns:

Si acum nu ma mai intereseaza hardul asa mult, ci informatiile de pe el:d