| anonim_4396 a întrebat:

Cum s-a terminat serialul O noua viata?

Răspuns Câştigător
| TheDarkQeen13 a răspuns:

Foarte frumos, cu nunta lui Andrei si a ioanei http://www.click.ro/......18332.html

6 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

Cu moartea tuturor personajelor principale.
A fost gen Red Wedding.

| TheRealDaniel a răspuns:

Cu final fericit, se stie.

| YoungButNotBeautiful a răspuns:

Cui ii pasa?happy

| AnunturiPublicitareCernavoda a răspuns (pentru YoungButNotBeautiful):

Mie,deoarece daca nu imi pasa nu puneam intrebarea, isteato!

| YoungButNotBeautiful a răspuns (pentru AnunturiPublicitareCernavoda):

La ce nume ai, nu am ce discutalaughing.

| AnunturiPublicitareCernavoda a răspuns (pentru YoungButNotBeautiful):

Vezi ca am 4 de x! Ai ochelari? Cred ca-ti trebuie! Macar n-am numele tau:,, Tanara dar nu frumoasa'' :-) Alta data nu mai comenta!