| Th3AbSinTh3 a întrebat:

Cum sa am parul ca dupa dus? pufos, moale. si cum pot sa-l am cret?

Răspuns Câştigător
| AIRIUS a răspuns:

Buna!
Eu te as sfatui sa incerci,o masca de par pe care o vei aplica la dus, dupa ce ai terminat de samponat.
Lasi masca sa actioneze, timp de 5/10 min,in functie de razdarea ta,apoi clatesti din abundenta.
Eu am o masca de la Pantene,care e super buna, iar mie personal, mi a schimbat firul de par.
Pt parul cret eu folosesc o spuma profesionala de par.de la Loreal, care tine locul si de fixativ, e la fel de buna!
Succes si Craciun de poveste!

1 răspuns:
| elavainvata a răspuns:

Pai sunt unele persoane care folosesc sampon si balsam de par 2in1 si este foarte bun, nu mai ca ai parul fin si matasos, e are si volum.cat despre parul cret am mai multe variante. dupa ce il speli daca ai parul suficient de lung prinde-l in mai multe cocuri sau fa-ti-l cu ondulatorul sau ia-ti o spuma pantru volum si date cu ea adunand parul din jos in sus.