| alynutza_9712 a întrebat:

spuneti. mi un produs cosmetic care face parul cret si mai cret si moale

1 răspuns:
| EllenaEll a răspuns:

Nici un produs nu-ti poate face parul mai cretsad din pacate.Dar daca vrei sa ai un par moale eu ti-as recomanda sa te speri cu samponul fructis (firma garnier), adica eu ma spal cu el de ceva vreme si am primit mereu complimente ca am un poar moale. In ceea ce priveste faptul ca vrei sa fie cret, voi fi scorta, pentru ca e enervant sa vrei sa citesti mult... deci: bigudiuri sau ondulator.