| faby_4541 a întrebat:

Cum sa cuceresc o fata? Cine zice dau funda +vot!

Răspuns Câştigător
| JohnnyBi a răspuns:

Scoate-o in oras, spune-i glume, fa-o sa rada, fa-o sa se simta in largul ei de fata cu tine. si pe urma la un film sau o intalnire mai romantica incearca subtil sa aduci vorba de un sarut...depinde de tipul fetei, poti sa o scoti si la o plimbare cu rolele prin parc intr-o zi frumoasa.

7 răspunsuri:
| QuadruplePersonality a răspuns:

Cum? Prin aspect + personalitatebatting eyelashes.

| LiveYourLife a răspuns:

Spunandu-i ceva frumos sau oferindu-i o floare

apropo fetele in general sunt cucerite de caracterul baiatuluiwinking

| Damii a răspuns:

Sa ii faci din ochi...

| BoomLove a răspuns:

Pai eu cred ca ar trebui ca atunci cand o vezi sa ii zambesti frumos [ pentru inceput ]. Apoi, spune-i "buna" sau "hei" cand o vezi. Dupa ceva timp, cere-i id-ul de messenger si discutati acolo cat vreti voi. Si atunci cand simti ca esti pregatit sa ii marturisesti sentimentele, spune-i ce simti tu cu adevarat. [ daca iti e rusine sa ii spui in fata, poti sa ii spui pe messwinking ]. Baftaa. Funda?puppy dog eyes love struck

| SaDaNgEl_1368 a răspuns:

Nu trebuie sa faci ceva special.fi natural. funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca sa ii atragi atentia poti sa ii dai o floare si dupa sa va imprieteniti.

Pai ai putea sa ii spui cat e de frumoasa, draguta
sa incerci sa o prinzi de mana cand trece pe langa tine
sa fii in preajma ei, sa o aperi daca se cearta cu cineva [chiar daca nu are dreptate.]

ai putea sa vorbesti frumos cu ea.
sa faci in asa fel incat sa va treziti ca sunteti doar voi 2. nimeni in jur. si sa ii spui ce simti pentru ea

sau o alta idee.
sa spunem ca sunteti la scoala. o vezi ca ea se indreapta spre scoala. te pui in usa si ii spui ca nu o lasi sa treaca pana nu iti da un pupic...

ia-o in brate ori de cate ori ai ocazia

sau.
ai putea sa ii dai un buchet de flori...

crede-ma toate acestea funcioneaza
sunt fata si stiu ce ne place noua

deci muuuult muult succes

| Dragosh123 a răspuns:

Ca sa cuceresti o fata, in primul rand trebuie sa stii sa te porti cu o fatahappy.Si de restul, trebuie sa fii cat se poate de natural si iti garantez ca o sa cuceresti si fetele care din prima zici ca nu ai sanse. Fetelor le plac baieti sinceri si atenti in tot ce fac. bafta:*