| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa cuceresc o fata?

Răspuns Câştigător
Anna
| Anna a răspuns:

Intotdeauna am fost o persoana "greu de cucerit" dar exista sanse reale atunci cand mi se acorda timp, daca comunici cu mine foarte mult si daca ai rabdare de fierbig grin. Imi plac baietii gentili, atenti, tandri, care stiu sa ma faca sa rad, optimisti, inteligenti, sinceri, ingrijiti.si care miros binehappy. Daca vrei sa cuceresti o fata, in primul rand e foarte important sa te placa inainte sa te cunoasca. Apoi, spune-i fara retineri ce simti pentru ea, fa-i complimente fara sa exagerezi, comunica foarte mult cu ea, afla ce flori ii plac si surprinde-o, daca folosesti un parfum de calitate e foarte probabil s-o dai pe spatetongue, fii natural, original, amuzant, aloca-i timp -unele fete au nevoie de mai mult timp pentru a "ceda", nu te lauda- fetele nu suporta "laudarosii", abordeaza subiecte de interes comun, respecta-i parerile, valorile si principiile, ascult-o, incearca s-o cunosti-asta ii va da mai multa siguranta, incredere, ingrijeste-te, fa-o sa se simta bine, confortabil in compania ta, afla ce lucruri aveti in comun, incercati sa le discutati si poate le faceti impreuna, adopta o atitudine pozitiva si ai incredere in tine. Spor la "cucerit". Sa auzim vesti bunewinking

10 răspunsuri:
| elena a răspuns:

Cu multa sinceritate

mlm
| mlm a răspuns:

Incearca sa fii tu insuti, vb frumos, comporta-te frumos, incearca sa nu fortezi lucrurile din prima pentru ca s-ar putea sa fii dezamagit, nu incerca sa pari ceea ce nu esti in realitate.Bafta si mult noroc.

eileen
| eileen a răspuns:

Deh, ana a zis totul, ce sa mai zic si eu? vezi totusi daca te potrivesti cu ea, dar nu superficial...sunteti pe aceeasi lungime de unda? Dar CHIAR pe aceeasi lungime de unda?

| Ben. a răspuns:

Spune/i ca o placi si invit/o sa fi/ti impreuna, fii cavaler si atent.imbraca/te curatel si fii tu insuti.100% succes

| kh1ss a răspuns:

Cu tupeu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Inciarca sa fii cit mai natural, si stimuliaza-ti emotiile

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cu o bumboana

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vreau sa cuceresc o fata

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cu o acadea

| roobertzel a răspuns:

Eu tin mult la o fata si cred ca si ei ii place de mine, dar nu stiu cum sa i-o spun... sfaturi plss