| eu10 a întrebat:

Cum sa cuceresc un baiat care are prietena? sunt moarta dupa el...

3 răspunsuri:
| Raluca_1450 a răspuns:

Poi daca afla ca il placi iti da add la id vb cateva zile si el o sa fk primul pas.Nu trebuie sa fki multe chestii.De ex asa s-a intamplat la me a aflat ca il plac am vb cu el cateva zile si a vr sa fiu ca el.Si avea pr normal.Si sa desp de ea pentru mehappy Depinde si care este diferenta intre tine si el.La mine este de 3 anibig grin
Succes:*:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa-l lasi in pace daca are prietena

| sfermo_2773 a răspuns:

Nu fi fraera nu trebuie sa il cuceresti tu in primul rand si in al doilea rand daca are prietena te sfatuiesc sa incerci sa l uiti sau inlocuiesti.