| Cirstina a întrebat:

Cum sa cuceresc un baiat? Nu are prietena si am fost 3 luni impreuna. Ne-am despartit din cauza unor lucruri. Cum sa fac sa ne impacam iarasi?

Răspuns Câştigător
| emilia a răspuns:

Incearca sa te apropii putin de el, vorbeste-i, ajuta-l la nevoie si daca iti va raspunde cu aceleasi sentimente atunci si el vrea aceasta reconciliere.
Daca nu, cauta-ti de treaba. Mai sunt baieti frumosi pe lumea asta si nimeni nu merita sa fie injosit sau umilit din dragoste.
Pup si numai bine.Nu-ti fa griji, totul decurge de la sine.
Sper ca te-am ajutat *.

2 răspunsuri:
| DEX a răspuns:

Depinde... zii ca iti pare rau si chestii, poate poate

| quinto a răspuns:

Pai daca sentimentul este reciproc, atunci o sa vrea si el sa va-mpacati.