| Bv_Alex_2000 a întrebat:

Salut.As vrea să mă ajutați cu ceva. Eu am fost împreună cu o fata 4 luni și acum ne-am despărțit. Îmi doresc foarte să ne împăcăm pentru că o iubesc foarte mult. Ce ar trebui să fac sa o cuceresc din nou? Ce să fac să mă împac cu ea? Vă rog ajutați-ma

2 răspunsuri:
| Artemisia a răspuns:

Spune-i sa iesiti undeva si sa vorbiti despre cele intamplate.

| corbulalbrosu a răspuns:

Sa analizezi in cele mai mici detalii motivele care au determinat despartirea. Poate asa iti vei da seama ce ar urma sa faci si daca...