| Cleopatra_5290 a întrebat:

Cum sa fac, ca coliile A4 sa para mai vechi, mai ingalbenite..stiti cum zic? hm?

Răspuns Câştigător
| dream36 a răspuns:

Nu stiu! Ia o pensula mica si fa dungi galbene pe ea pe alocuri si poti sa o mototolesti cand s-a uscat culoarea si apoi o faci din mototolit la forma sa initiala. Asa o sa fie ingalbenita si veche. Bft! big grin N-am scris in misto(incearca)

6 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Încearcă să le pui în cuptorul încălzit, dar ai grijă să nu se facă scrum.hee hee

| Jipa95 a răspuns:

Lasa-le un timp la soarewinking

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Te piși pe ele apoi le lasi sa se usuce.

| ShadoWCrist a răspuns:

Toarna cafea pe elelaughing

| doinitsaandronic a răspuns:

Dai cu bricheta dedesup. Ai grija sa nu arzi

| RalucaWTBUN a răspuns:

Mototoleste foaia aia laughing si dupa ia o pensula si picteaza p'acolo cu cafea, it should work laughing