| FrumoasaTa a întrebat:

Cum sa fac ca sa visez pe cineva noaptea in somn?

Răspuns Câştigător
| thegatekeeper a răspuns:

Daca iti petreci o buna parte din zi gandindu-te la persoana respectiva, sunt mari sanse sa o visezi. De obicei se intampla asa, fara sa intentionezi asta. Si nu e valabil doar pentru persoane, desigur, ci pentru orice altceva la care te gandesti prea mult.

4 răspunsuri:
| Dangel a răspuns:

Asta da intrebare buna.Nu pot sa cred ca nu m-am gandit la asta. Daca s-ar putea da Funde pentru intrebari eu eram primul care ti-o dadeam.Si de obicei incerc sa ma gandesc la acel lucru pana adorm, desi nu prea da rezultate.

Răspuns utilizator avertizat
| Andreeaa56830 a răspuns:

Cred ca functioneaza daca te gandesti la el toata ziua si ii spui numele inainte sa adormi.
oricum...trebuie sa te intelnesti cu acea persoana si sa ii spui ceva ca sa poti sa il/o visezi.

| ValyAlex a răspuns:

Petreceti toata ziua cu acea persoana. Faceti lucruri frumoase, plimbati-va, radeti, beti un suc, faceti misto de oameni pe strada iar cand te duce acasa dai un sarut asa de control scurt...si daca nici asa nu merge sa-l visezi...atunci nu e de tinehappy