| Dutza_Andutza_1984 a întrebat:

Buna,de cateva zile mi se tot intampla sa visez noaptea persoane sau intamplari care se intamla peste o zi sau doua si mai si vorbesc in somn. Va rog ajutati-ma! E serios.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| aDEeLAa a răspuns:

Toti visam...Se spune ca in fiecare noapte visam doar ca pana dimineata uitam ce visam.In general, visam la ce ne gandim, visam ce ne ingrijoreaza...e normal si e pura coincidenta. Daca ai putea sa-mi dai un exemplu(aici sau in privat pe facebook) te-as putea lamurii mai bine.Te pup!happy

| Dutza_Andutza_1984 explică (pentru aDEeLAa):

uite un exemplu: cu cateva saptamani inainte sa ma mut la noua scoala le-am visat pe actualele mele colege si prieteme, pe care in acele timpuri nu le cunosteam deloc, iar cand am inceput scoala am avut un sentiment ciudat de deja-vu cum ca le stiam pe acele fete de undeva, cu toate ca nu le vazusem in viata mea, dar abia dupa vreo luna mi-am amintit de unde venea acel sentiment de deja-vu

| aDEeLAa a răspuns (pentru Dutza_Andutza_1984):

happy Se mai intampla happy Nu stiu momentan ce sa zic... dar o sa ma mai interesezbatting eyelashes Si mama inainte sa moara cineva drag mereu viseaza femei dezbracate... :/

| Dutza_Andutza_1984 explică (pentru aDEeLAa):

Ok..mersi

6 răspunsuri:
| Gabitzu246 a răspuns:

Vezi poate esti posedata.

| LivingLouder a răspuns:

Vorbitul in somn nu este o problema. O multime de oameni vorbesc in somn. Dar visatul lucrurilor ce se vor intampla, asta poate este o pura coincidenta. Tuturor ni se mai intampla sa avem acest fel de vise.

| Kiddddddddd88 a răspuns:

Da,adevarul este ca si mie mi se intampla si chiar raman uimita :O dar este normal sa visezi! Stai linistita, nu trebuie sa-ti faci griji.Papa happy.