| Blue Eyes a întrebat:

Cum sa fac sa imi creasca unghile mai repede?

6 răspunsuri:
| Hmmmm a răspuns:

Incearca uleiul pentru cresteara unghiilor d la avon.eu il folosesc si is f multumita d elbig grin

| Veve :X a răspuns:

Pai sunt tratamente pentru unghii care le fac sa creasca mult mai repede happy du-te la o farmacie si intreba sau cumpara`ti de la avon, oriflame etc.

| Didw a răspuns:

Hey >big grin

| Sheridanx a răspuns:

Am auzit ca e foarte bun uleiul de ricin ( e bun si pentru gene si sprancene). Dar nu stiu sigur cum trebuie folosit. Cel mai bine e sa mergi la o farmacie si sa intrebi tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intreab-o p bunicata

| abdcfan4ever a răspuns:

Poti folosi tratamente de la firme de cosmetice(AVON, Oriflame)